درباره ما

مجموعه گالری پرده غفوری با سابقه ای بیش از نیم قرن در زمینه فروش و پخش گسترده انواع پارچه های پرده ای داخلی و خارجی بصورت عمده و کاتینگ در سراسر ایران دارد.

ما پس از سالها تجربه کاری و فعالیتدر زمینه انواع پرده برای سهولت سفارش، جلب بیشتر مشتریان تصمیم گرفتیم که پارچه های پرده ای خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه به دست مشتریان خود برسانیم.

ما در گالری پرده غفوری همواره تلاش کرده ایم تا جدیدترین و شیک ترین طرح ها و مدل های پرده را با بهترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه کنیم.

گروه گالری پرده غفوری  با استفاده ازتیم کاری باتجربه و کارآزموده از بخش طراحی و مشاوره، اندازه گیری، دوخت، خیاطی و نصب همواره درتلاش بوده تا رضایت کامل مشتری در نظر گرفته شود. چرا که بعد از سال ها تجربه میدانیم هیچ تبلیغ و سرمایه ای مهمتراز تحویل کار درست و با کیفیت به خریداران عزیز نیست.

چشم انداز

فروشگاه اینترنتی گالری پرده غفوری یکی از جامع ترین سایت های خرید و فروش اینترنتی و حضوری انواع پرده می باشد.

مجموعه گالری پرده غفوری برآمده از سال ها تجربه در بازار سنتی و با نگرش نوین فعالیت در بستر تجارت الکترونیک تصمیم گرفته است که یک فروشگاه اینترنتی پرده برای هموطنان عزیزمان دایر گرداند.

هدف فروشگاه گالری پرده غفوری صداقت در کار، کیفیت خوب محصولات با انواع برند های داخلی و خارجی با قیمت مناسب و خدمات سریع ومطلوب می باشد.مشتریان میتوانند انواع پرده را بصورت آماده و حتی سفارشی با مدل و جنس درخواستی به ما سفارش دهند و ما آن را با نهایت دقت اجرا خواهیم نمود.

امیدواریم بتوانیم در زیبایی و تزیین دکوراسیون منزل و محل کار شما نقش مهمی را ایفا کنیم و با انتقادات و راهنمایی شما عزیزان در این مسیر تکامل را طی کنیم.