پرده آشپزخانه

مدل پرده آشپزخانه تاثیر زیادی روی طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگ پرده برای آشپزخانه حساسیت لازم را به خرج دهید.

 

مدل پرده آشپزخانه با طرح و رنگ های زیبا

آشپزخانه قلب تپنده هر خانه ای است و با توجه به اینکه کدبانوی خانه بیشتر وقت خود را در این مکان سپری می کند بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب جزئیات و وسایل آشپزخانه نظیر پرده و کابینت و … حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید دکوراسیون آشپزخانه تان را به زیباترین شکل ممکن طراحی نمایید. در ادامه توجه شما را به انواع مدل پرده آشپزخانه  با طرح های شیک و باکلاس جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

 

مدل های پرده آشپزخانه  طرح دار و ساده

 

با توجه به اینکه پنجره ها بیشترین فضا در دیوار آشپزخانه را اشغال می کنند از این رو بهتر است از پرده ای مناسب برای پوشاندن پنجره ها استفاده کنید.
انتخاب جنس پرده آشپزخانه یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. پارچه پرده آشپزخانه را باید از بین جنس هایی انتخاب نمایید که دارای مقاومت بیشتری هستند و در صورت امکان بهتر است جنس پارچه برای پرده آشپزخانه را از بین پارچه های نخی انتخاب کنید زیرا این پارچه ها در برابر شستشو و نور مقاوم تر می باشند.
انتخاب رنگ پرده آشپزخانه نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و تاثیر رنگ پرده روی دکوراسیون آشپزخانه را نمی توان نادیده گرفت. اگر فضای آشپزخانه منزل شما کوچک است پرده های رنگ روشن می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشند زیرا این مدل پرده ها باعث می شوند تا فضای آشپزخانه بزرگ تر به نظر برسد.
اگر تابش نور خورشید در فضای آشپزخانه تان زیاد است بهتر است از مدل پرده آشپزخانه  رنگ تیره برای پوشاندن پنجره ها استفاده نمایید تا میزان نور کنترل شود.

 

 

 

پرده ها با رنگ های زرد و قرمز و نارنجی از بهترین رنگ ها برای پرده آشپزخانه محسوب می شوند زیرا این رنگ ها باعث می شوند تا فضای دکوراسیون داخلی آشپزخانه گرم تر به نظر برسد و علاوه بر این هماهنگی بیشتری با فضای آشپزخانه دارند.
توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب رنگ پرده آشپزخانه بهتر است به رنگ سایر وسایل توجه داشته باشید و رنگ پرده را به گونه ای انتخاب کنید که با رنگ کابینت های آشپزخانه مطابقت و همخوانی بیشتری داشته باشد.
انتخاب طرح پارچه پرده برای آشپزخانه یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. اگه دیوارپوش و کفپوش آشپزخانه شما دارای طرحی شلوغ هستند بهتر است مدل پرده های ساده را برای فضای آشپزخانه تان انتخاب کنید و اگر کفپوش و دیوارپوش فضای آشپزخانه تان ساده هستند انواع مدل پرده آشپزخانه طرح دار می توانند برایتان انتخابی مناسب محسوب شوند.

 

 

مدل پرده بالارونده 

پرده های بالارونده امروزه توجه اغلب افراد را به سمت خود جلب کرده اند و این مدل پرده ها فضای کمی را اشغال می کنند و به راحتی جابجا می شوند بنابراین بهتر است شما در فضای آشپزخانه تان از این مدل پرده ها استفاده کنید. پرده های بالارونده همچنین قابلیت تنظیم نور را دارند و این مدل پرده ها را به راحتی می توانید بشویید.
در دوخت انواع مدل پرده آشپزخانه بالارونده از پارچه ها با طرح و رنگ های متنوع استفاده می شود و شما می توانید با توجه به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در آشپزخانه تان مدل و رنگ این پرده ها را انتخاب نمایید.
توجه داشته باشید که امروزه اغلب کدبانوها تمایل دارند از مدل پرده های کوتاه تر برای پوشاندن پنجره ها استفاده نمایند زیرا نگهداری این مدل پرده ها راحت تر است و علاوه بر این پرده های کوتاه جذابیت و زیبایی خاصی دارند.

تاثیر پرده روی طراحی داخلی آشپزخانه را نمی توان نادیده گرفت از این رو بهتر است شما از مدل پرده ای در فضای آشپزخانه تان استفاده کنید که دارای طرح و رنگی بی نظیر است. در این مطلب با انواع مدل پرده آشپزخانه آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید از بین آن ها پرده با طرح و رنگی مناسب را برای فضای آشپزخانه تان انتخاب نمایید و دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان را متحول کنید.

 

پرده زبرا: 140-330

برای هماهنگی یا هرگونه سوال با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

09123825064